Mercedes-Benz C63 AMG

PLN 120.000

DANE AUTA

ROCZNIK

2012

VIN

WDDGJ7HB1CF862242

SILNIK

6.2 V8 487KM

OPIS SAMOCHODU

Mercedes C63 AMG to prawdziwy majstersztyk pod kątem prowadzenia, a jednocześnie znak przemijających już czasów dużych wolnossących jednostek. Potężne V8 pod maską w stosunkowo lekkiej i sztywnej karoserii coupe to świetne połączenie, które potrafi zaskoczyć niejednego mniej oraz bardziej doświadczonego kierowcę.

Auto oferowane przez Classic Motors zostało wyprodukowane w 2012 i trafiło oryginalnie na rynek amerykański. Samochód trafił do Polski w 2017 roku. Od 2 lat samochód był w rękach prywatnego użytkownika. Samochód był na bieżąco serwisowany w renomowanych warsztatach. Na dzień dzisiejszy samochód ma na liczniku 154 tys. kilometrów, co zostało potwierdzone przez serwis ASO Mercedes Nowakowski. Auto wyposażone jest w komplet 19″ felg Momo wraz z oponami Michelin datowanymi na 2019 rok. W zeszłym roku również zostały wymienione tarcze oraz klocki, dzięki czemu przyszły właściciel uniknie kosztownego „pakietu startowego”. C63 wyposażony jest w przelotowy układ wydechowy, który powoduje piorunujące wręcz wrażenia akustyczne. Na pokładzie znajdziemy również panoramiczny szklany dach.

Na chwilę obecną samochód nie wymaga żadnych napraw, ani serwisu. Dysponujemy wyciągiem z historii serwisowej z komputera samochodu. Pojazd jest niezwykle zwarty, prowadzi się świetnie.

KONTAKT

E-mail

kontakt@classicmotors.pl

STAN POJAZDU

BLACHARKA

LAKIER

NAPĘD

ZAWIESZENIE

HAMULCE

WNĘTRZE

ELEKTRYKA

ZDJĘCIA

ZOBACZ WIĘCEJ