Porsche 911 Cabrio

1988

SPRZEDANE

Porsche 911 typoszeregu G to auto łączące w sobie purystyczne wrażenia z jazdy z wygodą, która pozwala na użytkowanie auta na co dzień. Auto oferowane przez Classic Motors Staniszewski to pojazd zachowany w dużej mierze w stanie oryginalnym. Samochód jest całkowicie sprawny i zarejestrowany na polskich numerach. Porsche było serwisowane w specjalistycznym zakładzie zajmującym się tą marką CARREINCARNATION. Samochód zarejestrowany w Polsce od 2008 roku. W rękach obecnego właściciela od kwietnia 2015 roku. Garażowany w ogrzewanym pomieszczeniu. Auto wyposażone jest w pożądaną skrzynię G50 oraz klimatyzację.

Blacharka:
Samochód od strony blacharskiej prezentuje się bardzo dobrze i nie wymaga ingerencji.
Lakier:
Powłoka w większości jest oryginalna. Po lewej stronie (błotnik przód, drzwi, błotnik tył) znajduje się druga warstwa lakieru (ok. 250-260 mikronów).
Silnik i skrzynia:
Silnik pracuje bardzo dobrze, jego praca nie wzbudza wątpliwości co do jego stanu. Skrzynia biegów pracuje dobrze.
Zawieszenie i hamulce:
Samochód prowadzi się pewnie, hamuje również dobrze.
Wnętrze:
Wnętrze prezentuje się perfekcyjnie, wszystkie akcesoria są w stanie bardzo dobrym.

Podsumowując, oferowana 911stka to jedna z lepszych opcji na wejście do świata aut sportowych z lat 80. Egzemplarz sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych w oferowanym stanie to rzadkość, większość pojazdów sprowadzonych zza Oceanu ma za sobą powypadkową historię. Tutaj mamy do czynienia z bardzo dobrze zachowanym egzemplarzem, który nie dość, że prezentuje się bardzo ładnie, to od strony mechanicznej nie będzie wymagał inwestycji.

Więcej dokładnych zdjęć karoserii znajdą Państwo pod adresem: https://photos.app.goo.gl/TwuWVpgAgpDDBydk8