O NAS

Classic Motors – dzięki doświadczeniu zdobytemu w Classic Parts Staniszewski postanowiliśmy rozwinąć swoją działalność o usługi sprzedaży, kupna i doradztwa przy zakupie samochodów zabytkowych. Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenie o posiadaniu auta zabytkowego, bądź szukasz pomocy przy rzetelnej i profesjonalnej sprzedaży – zapraszamy.

Podstawą naszej działalności jest rzetelna i rzeczywista ocena sprzedawanych samochodów. Każdy samochód zostaje gruntownie przejrzany i sprawdzony pod kątem oryginalności, tak aby przyszły właściciel mógł mieć świadomość na temat stanu pojazdu.

DORADZTWO

Samochody zabytkowe znacznie różnią się od tych, które znajdziemy na rynku aut używanych. Przede wszystkim należy pamiętać o ich wieku, bardzo odmiennej technologii oraz historii. Nie sposób ocenić stan techniczny takiego pojazdu bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy zdobywanej przez wiele lat pracy przy tego rodzaju konstrukcjach.

Najważniejsze w naszej działalności są rzetelność i przejrzystość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu i renowacji pojazdów zabytkowych jesteśmy gotowi do pomocy w ocenie stanu technicznego samochodu klasycznego. Zróżnicowane umiejętności naszego zespołu technicznego wpływają na postrzeganie pełnego spektrum zagadnień związanych z oceną pojazdów.

Classic Motors to również międzynarodowa działalność i kontakty w różnych miejscach kuli ziemskiej. Nasza lista kontaktów i siatka przyjaciół pomaga nam w znajdowaniu nigdzie indziej nieoferowanych samochodów, jak również w znalezieniu nowego właściciela Państwa samochodu.

Classic Parts i Classic Motors to firma rodzinna. Stworzyliśmy razem dobrze działający zespół, który z przyjemnością podzieli się z Państwem swoim doświadczeniem i pomoże w znalezieniu wymarzonego samochodu, sprzedaży Państwa auta klasycznego oraz rzetelnie oceni pojazd, który Państwa interesuje.

Zapraszamy do naszej firmy.

Classic Motors w mediach

Autogaleria.pl
Autogaleria.plOstatni Mohikanin. Mercedes C63 AMG
Autoblog
AutoblogJak to jeździ: BMW Z3 Coupe 2.8.
Autoblog
AutoblogTestowany Mercedes 190 to poszukiwana wersja z ręczną skrzynią i mocnym silnikiem. Sprawdziliśmy, czy to dobry samochód na pierwszego klasyka.
WP Autokult
WP AutokultWspaniały klasyk, w dodatku z bogatą historią, został wystawiony na sprzedaż przez polską firmę Classic Motors. Cena nie należy do niskich, lecz stan oraz przeszłość pojazdu sprawiają, że auto jest warte naprawdę sporo.
Auto Świat
Auto ŚwiatRządowy Mercedes 300d „Adenauer” na sprzedaż – jeździł nim Gomułka, teraz możesz Ty
Autogaleria.pl
Autogaleria.plMercedes 300d Adenauer po Gomułce i Gierku trafił na sprzedaż
Autoblog
AutoblogPolska firma Classic Motors zajmująca się zabytkowymi pojazdami wystawia na sprzedaż Mercedesa 300d, tzw. Adenauera z niezwykła historią. Tym pojazdem swego czasu jeździł m. in. Władysław Gomułka.
Overdrive
OverdrivePatrząc na Porsche 914 możemy dość jasno stwierdzić, że jest to samochód, który ciężko powiązać z legendarną 911stką.
Wprost Auto
Wprost AutoJeden z najbardziej oryginalnych samochodów – Mercedes 300d „Adenauer” (W 189) – którym jeździli prominenci z PRL, w odrestaurowanej wersji trafił na sprzedaż