Ford Mustang

1967

289 cui.

Cena: 119 900 złotych

Ford Mustang oferowany przez naszą firmę to klasyk w pełnym tego słowa znaczeniu. Auto zostało sprowadzone do Polski ze Stanów Zjednoczonych 5 lat temu. Następnie auto zostało poddane szeregowi prac serwisowych, które obejmowały m.in. naprawy blacharskie, wymianę przekładni na nowoczesny odpowiednik oraz głęboki serwis silnika. Na dzień dzisiejszy auto prezentuje się okazale. Od strony wizualnej nosi drobne ślady eksploatacji, jednak trzeba przyznać, że dodaje to autu charakteru. Od strony mechanicznej samochód nie wymaga większych ingerencji. Czerwony Mustang jest przykładem typowego evergreen’a, na które moda zdaje się nie kończyć.

Blacharka:
Samochód od strony blacharskiej prezentuje się dobrze, obecnie nie wymaga napraw.
Lakier:
Powłoka lakiernicza nosi ślady napraw, które zostały wykonane w Stanach Zjednoczonych. Jej stan oceniamy na dobry.
Silnik i skrzynia:
Silnik pracuje bardzo dobrze, jego praca nie wzbudza wątpliwości co do jego stanu. Skrzynia biegów pracuje dobrze, zmienia biegi bez odczuwalnych problemów.
Zawieszenie i hamulce:
Samochód prowadzi się pewnie, hamuje również dobrze. Uwagi wymaga hamulec tylnego prawego koła, który po dłuższym postoju wymaga rozruszania.
Wnętrze:
Wnętrze prezentuje się bardzo dobrze, auto otrzymało szereg dodatków m.in. akcesoryjne zegary, które sprawiają, że całość wygląda świetnie.

Podsumowując, oferowany Mustang to świetna opcja na wejście w posiadanie najbardziej klasycznego amerykańskiego modelu. Samochód wyposażony jest w pożądaną jednostkę V8. Cieszy fakt otwieranego elektrycznie dachu, który mimo wieku działa bardzo dobrze. Obecnie obserwujemy wzrost cen na auta wyposażone w widlaste ósemki z lat 60. i 70., więc jest to dobry moment na zakup takiego auta.

Więcej dokładnych zdjęć karoserii znajdą Państwo pod adresem: https://photos.app.goo.gl/TwuWVpgAgpDDBydk8