Fiat 2300 Coupe

1963

Cena: 110 000 złotych

Fiat 2300 Coupe to bezdyskujsyjnie jeden z piękniejszych włoskich pojazdów. Ponadczasowa sylwetka zaprojektowana przez biuro designerskie Ghia oraz mocny sześciocylindrowy silnik to gwarancja niesamowitych doznań. Samochód został oryginalnie dostarczony do Szwecji. Został kupiony przez prywatnego kolekcjonera w renomowanym salonie dealerskim w Holandii. Auto nie było nigdy odrestaurowywane, kilka lat temu miało jedynie odświeżoną powłokę lakierniczą. Pojazd jest w wyjątkowym stanie.

Blacharka:
Samochód nie posiada widocznych ognisk korozji, jest zachowany w bardzo dobrym stanie.
Lakier:
Powłoka lakiernicza prezentuje się bardzo dobrze i nie wymaga żadnych prac kosmetycznych.
Silnik i skrzynia:
Silnik pracuje bardzo dobrze, został w ostatnim czasie wyregulowany i pracuje bez najmniejszych problemów. Skrzynia biegów chodzi gładko, bez zgrzytnięć.
Zawieszenie i hamulce:
Zarówno zawieszenie, jak i układ hamulcowy pracują dobrze i nie wykazują oznak zużycia.
Wnętrze:
Wnętrze prezentuje się rewelacyjnie, zarówno stan, zapach, jak i faktura skóry jest fantastyczna. Wszystkie układy elektryczne działają.

Fiat 2300S Coupe oferowany przez Classic Motors Staniszewski to wyjątkowo rzadka okazja do nabycia ponadczasowego włoskiego coupe w tak dobrym stanie. Samochód z prawdziwym pedigree, przez wielu kolekcjonerów uważany za wstęp do sportowej włoskiej motoryzacji.

Zapraszamy do zapoznania się z albumem z dokładnymi zdjęciami samochodu: https://photos.app.goo.gl/LBnov8ypPpyywTwv8