Fiat 124 Spider

Cena: 51 000 złotych

Fiat 124 Spider to model, który zrobił niesamowitą karierę, jak na niewielkie, europejskie auto. W latach 70. udało mu się zawojować amerykański rynek do tego stopnia, że po dziś dzień jest tam autem stosunkowo popularnym.

Spider oferowany przez Classic Motors został wyprodukowany w 1980 roku z przeznaczeniem, jak ogromna większość całej produkcji, na rynek amerykański. Auto zostało wyposażone w 2-litrową jednostkę napędową zasilaną wtryskiem paliwa. Samochód trafił do Polski kilka lat temu z zamysłem kompleksowej renowacji. Po rozpoczęciu procesu, rozbiórce, naprawach blacharskich i położeniu nowego lakieru, Fiat trafił pod dach naszej firmy Classic Parts Staniszewski w celu dokończenia renowacji. Na dzień dzisiejszy, po 2 latach eksploatacji, samochód prezentuje się dobrze.

Podsumowując, mamy do czynienia z autem, które było poddane kompleksowej renowacji 2 lata temu. Mimo kapryśnej natury Fiatów z tamtych lat, auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym i co najmniej dobrym stanie wizualnym. Idealnie nadaje się jako pierwsze auto klasyczne w rodzinie.

Zapraszamy na przejażdżkę!