DORADZTWO

Samochody zabytkowe znacznie różnią się od tych, które znajdziemy na rynku aut używanych. Przede wszystkim należy pamiętać o ich wieku, bardzo odmiennej technologii oraz historii. Nie sposób ocenić stan techniczny takiego pojazdu bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy zdobywanej przez wiele lat pracy przy tego rodzaju konstrukcjach.

Najważniejsze w naszej działalności są rzetelność i przejrzystość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu i renowacji pojazdów zabytkowych jesteśmy gotowi do pomocy w ocenie stanu technicznego samochodu klasycznego. Zróżnicowane umiejętności naszego zespołu technicznego wpływają na postrzeganie pełnego spektrum zagadnień związanych z oceną pojazdów.

Classic Motors to również międzynarodowa działalność i kontakty w różnych miejscach kuli ziemskiej. Nasza lista kontaktów i siatka przyjaciół pomaga nam w znajdowaniu nigdzie indziej nieoferowanych samochodów, jak również w znalezieniu nowego właściciela Państwa samochodu.

Classic Parts i Classic Motors to firma rodzinna. Stworzyliśmy razem dobrze działający zespół, który z przyjemnością podzieli się z Państwem swoim doświadczeniem i pomoże w znalezieniu wymarzonego samochodu, sprzedaży Państwa auta klasycznego oraz rzetelnie oceni pojazd, który Państwa interesuje.

Zapraszamy do naszej firmy.

Samochody w ofercie