Jak sprzedać samochód krok po kroku?

 • 1. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
  Wypełnij formularz po prawej stronie i zgłoś swój samochód. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej będzie to możliwe!
 • 2. UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ
  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy Ci wstępną wycenę pojazdu.
 • 3. ZOSTAW SAMOCHÓD W NASZEJ FIRMIE
  Przywieź samochód do naszej firmy na weryfikację stanu technicznego. Dzięki temu będziemy mogli urealnić cenę oraz przygotować opis pojazdu. Pamiętaj, że zostawiasz swój samochód w dobrych rękach, zajmujemy się autami klasycznymi od wielu lat.
 • 4. PODPISUJEMY UMOWĘ KOMISOWĄ
  Po ustaleniu wszystkich warunków sprzedaży samochodu podpisujemy umowę komisową, według której, od tego momentu jesteśmy odpowiedzialni za Twoje auto.
 • 5. GARAŻOWANIE W BEZPIECZNYCH WARUNKACH
  Twój samochód jest garażowany w suchej, ocieplanej hali z monitoringiem. Staramy się, aby pojazd był regularnie uruchamiany i przestawiany, a także żeby był w jak najlepszej kondycji do oględzin przez potencjalnych klientów.

  Dbamy o Twój samochód, jak o własne auta!

  Koszt garażowania wynosi 300 zł/miesiąc

 • 6. SESJE ZDJĘCIOWE
  Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, współpracujemy z wieloma fotografami motoryzacyjnymi. Każdy samochód ma przygotowywany dodatkowo zestaw ok. 100-150 zdjęć detali oraz film, które pomagają klientom chcącym kupić Twoje auto w podjęciu decyzji!
 • 7. PUBLIKACJA OFERTY
  Twój samochód jest gotowy do oferowania naszym klientom! W pierwszej kolejności wysyłamy informację na temat Twojego auta do wąskiej grupy kolekcjonerów w Polsce i za granicą. Następnie publikujemy ofertę na specjalistycznych portalach w całej Europie.
 • 8. SPRZEDAJEMY TWOJE AUTO
  Po pewnym czasie możesz spodziewać się telefonu z informacją, że Twoje auto zostało sprzedane. Kolejna udana transakcja w Classic Motors! Pozostaje tylko poczekać na przelew na kwotę, którą ustaliliśmy w umowie komisu, który otrzymasz w ciągu kilku dni po domknięciu wszelkich formalności.

  To wszystko!

Zgłoś swój samochód na sprzedaż!

Zobacz swój samochód w naszej ofercie!