Citroen DS21

SPRZEDANY

Citroen DS to jedno z ważniejszych aut w historii motoryzacji, zarówno od strony designerskiej, jak i technologicznej. Auto to zdefiniowało na nowo pojęcie komfortu i stylu. Jego ponadczasowa sylwetka do dziś wzbudza pozytywne emocje, nie tylko w fanach motoryzacji klasycznej.


Pojazd oferowany przez Classic Motors Staniszewski to w dużej mierze gotowy produkt. Auto przeszło solidną renowację kilka lat temu i na chwilę obecną nie wymaga żadnych prac ani nakładów finansowych. Jest to jeden ze stuprocentowo kompletnych projektów, które nie zaskoczą swojego przyszłego właściciela. Jest to wersja DS21 wyposażona w 5-biegową przekładnię, czyli zaraz po wersjach Pallas najbardziej poszukiwana wersja klasycznej DSki.

Lakier

Powłoka lakiernicza położona kilka lat temu jest w stanie bardzo dobrym i nie wymaga żadnych prac kosmetycznych. Jakość prac należy określić na bardzo przyzwoitą.

Blacharka

Ze względu na stosunkowo niedawną i zadowalającej klasy renowację, auto jest w bardzo dobrym stanie blacharskim.

Akcesoria zewnętrzne

Wszystkie elementy zamontowane na karoserii są w stanie bardzo dobrym i nie wymagają nawet zabiegów kosmetycznych.

Wnętrze

Wnętrze pojazdu również zostało poddane kompleksowej renowacji i nie wymaga ingerencji.

Silnik i skrzynia biegów

Silnik pracuje bardzo równo i przyspiesza bez żadnych problemów. Auto porusza się sprawnie, skrzynia biegów nie zgrzyta i pracuje bardzo dobrze.

Zawieszenie i hamulce

Podczas renowacji zawieszenie oraz hamulce również zostały poddane odbudowie. Auto nie posiada żadnych wycieków, zawieszenie podnosi się wyjątkowo sprawnie i szybko po uruchomieniu. Hamulce i układ wspomagania pracują bez zastrzeżeń.

Podsumowując – Citroen DS to auto ponadczasowe. Oferowany przez nas egzemplarz to chyba najlepsza obecnie opcja na wejście w posiadanie tego legendarnego modelu, bez wszelkich obciążeń związanych z naprawami i renowacją pojazdu. Kupując to auto możemy być pewni, że kupujemy produkt gotowy do jazdy, w świetnym stanie technicznym.