BMW Z4M

Coupe

2006

SPRZEDANE

Numer nadwozia: WBSDU91080LK55060

BMW Z4M to niesamowicie ciekawe auto sportowe. W niewielkiej karoserii znalazła się bardzo szanowana jednostka S54, która oryginalnie napędzała BMW M3 E46. Kombinacja zwartej konstrukcji z niemal 350 konnym układem napędowym daje piorunujący efekt jednego z bardziej sprawnych i najlepiej prowadzących się aut sportowych swoich czasów. Samochód przyspiesza do 100km/h w 5 sekund, a o spowalnianie dbają potężne hamulce wyposażone w tarcze o średnicy 345mm. Z4 w karoserii coupe było produkowane zaledwie przez 2 lata (2006-2008). Łącznie do dealerów trafiło 4275 sztuk Z4M Coupe. Obecnie niesamowicie ciężko jest znaleźć zadbany, bezwypadkowy egzemplarz tego modelu, dzięki czemu, patrząc na historyczne dane modeli poprzedzających, możemy śmiało stwierdzić, że zakup auta ma szanse być jedną z lepszych inwestycji w świecie motoryzacji.

Egzemplarz oferowany przez Classic Motors jest w rzadko spotykanej, bardzo dobrej kondycji technicznej. Samochód został wyprodukowany w 2006 roku i trafił na rynek japoński. W Kraju Kwitnącej Wiśni przejechał niewiele ponad 90 tys. km, na potwierdzenie czego dysponujemy kompletem dokumentów i książek serwisowych. Auto trafiło do Polski w zeszłym roku. Po przybyciu do kraju i dokonaniu oględzin okazało się, że możemy mieć do czynienia z jednym z lepiej zachowanych egzemplarzy oferowanych na rynku. Stan powłoki lakierniczej jest bardzo dobry i adekwatny do wieku oraz przebiegu. Silnik oraz manualna skrzynia biegów pracują bez zarzutów. Wnętrze również jest zachowane w rewelacyjnym stanie. Na dzień dzisiejszy samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego i jest gotowe do eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletnym albumem dokładnych zdjęć: https://photos.app.goo.gl/gm4MNqPjLcvFgwxh9

Zgadzamy się na inspekcję techniczną w dowolnie wskazanym przez siebie warsztacie na koszt kupującego. Samochód dostępny jest do oględzin po wcześniejszym umówieniu.