Mazda MX-5

SPRZEDANE

DANE AUTA

ROCZNIK

2003

VIN

JMZNB18P230304621

SILNIK

1.8 R4 147KM

OPIS SAMOCHODU

Mazda MX-5 to bezdyskusyjnie najbardziej znany i rozpoznawalny roadster na świecie. Auto znane jest ze swoich świetnych właściwości jezdnych stanowi idealny wybór dla kierowcy, który po prostu lubi czuć pojazd. Na przestrzeni lat Miata doczekała się już czterech generacji, z czego właśnie druga jest obecnie najbardziej przystępnym cenowo youngtimerem.

Auto oferowane przez Classic Motors to limitowana edycja wprowadzona na niemiecki rynek Memories II. Samochód charakteryzuje się bardzo dobrym wyposażeniem:

-wiśniowy lakier metaliczny 25F Garnet Red,

silnik 1.8 ze zmienną fazą rozrządu

-5 biegowa skrzynia ręczna

-dyferencjał ze szperą

-jasna skórzana tapicerka

-drewaniana kierownica, gałka zmiany biegów i uchwyt hamulca ręcznego (Nardi Torino)

-podgrzewane fotele

Samochód trafił oryginalnie na niemiecki rynek, skąd został sprowadzony do Polski. Przez ostatnie lata znajdował się w rękach prywatnej osoby i był użytkowany w celach rekreacyjnych. Obecny stan należy uznać za dobry. Lakier posiada drobne rysy, jednak ogólnie jest w dobrym stanie. Od strony blacharskiej, samochód nie wymaga jeszcze interwencji, naprawa końcówek progów została wykonana kilka lat temu, obecnie można by zabezpieczyć ranty nadkoli. Podłużnice są w stanie bardzo dobrym. Samochód przyspiesza bez najmniejszych problemów i prowadzi się bardzo dobrze.

Podsumowując, mamy do czynienia z limitowaną edycją najpopularniejszego roadstera w historii motoryzacji. Auto stanowi świetną bazę, która przy odrobinie zapału będzie mogła zostać pełnoprawnym youngtimerem.

KONTAKT

E-mail

kontakt@classicmotors.pl

STAN POJAZDU

BLACHARKA

LAKIER

NAPĘD

ZAWIESZENIE

HAMULCE

WNĘTRZE

ELEKTRYKA

ZDJĘCIA

ZOBACZ WIĘCEJ