Mazda MX-5

SPRZEDANY

DANE AUTA

ROCZNIK

2002

VIN

JMZNB18P220217758

SILNIK

1.8 R4 147KM

OPIS SAMOCHODU

Najbardziej popularny roadster świata – ten tytuł zobowiązuje. Mazda MX-5 zdobyła popularność jako najlepiej prowadzące się małe auto świata i broni tego stanowiska do dzisiaj. Samochód był produkowany od 1989 roku. W 1998 została wprowadzona druga generacja, która przeniosła model do następnego tysiąclecia. W 2001 roku zaprezentowano unowocześnioną wersję. Pod maskę trafił wzmocniony silnik o pojemności 1.8, teraz wyposażony w system zmiennych faz rozrządu generował 147 koni mechanicznych. W połączeniu z mechaniczną szperą samochód stanowił wyjątkowo udaną konstrukcję, która cieszyła swoich właścicieli na całym świecie.

Mazda MX-5 oferowana przez Classic Motors opuściła fabrykę w Hiroszimie w 2002 roku. Pod maską znajduje się jednostka o kodowej nazwie BP-Z3. Oryginalnie auto trafiło na rynek niemiecki. Auto zostało sprowadzone w 2020 roku do Polski. Zdecydowaliśmy się poddać auto gruntownej naprawie blacharskiej. Ze względu na bolączki modelu, ingerencji wymagały podłużnice, końcówki progów oraz tylne błotniki. Specjaliści Classic Parts Staniszewski zadbali o to, żeby samochód prezentował się bardzo dobrze. Przy okazji prac została polakierowana również maska, która nosiła ślady eksploatacji i uderzeń kamieni. Samochód został przygotowany do długiej eksploatacji. Dzięki naprawom blacharskim zostały rozwiązane problemy, które trapią praktycznie każdy egzemplarz MX-5. Od strony mechanicznej samochód jest w stanie bardzo dobrym. W silniku zostały wymienione świece. Jednostka napędowa pracuje świetnie. Auto jest wyposażone w 5-biegową skrzynię, która pracuje bez żadnych problemów. Zarówno hamulce, jak i zawieszenie są w stanie bardzo dobrym i nie wymagają ingerencji. Zostały wymienione łączniki stabilizatorów. Auto jest wyposażone w materiałowy dach w bardzo dobrym stanie.

Podsumowując, oferujemy samochód, który został kompleksowo przygotowany od strony blacharskiej. Najważniejsze problemy modelu zostały rozwiązane. Tak przygotowana Mazda MX-5 potrafi dać wiele radości kierowcy, bez konieczności myślenia o problemach związanych z blacharką.

KONTAKT

E-mail

kontakt@classicmotors.pl

STAN POJAZDU

BLACHARKA

LAKIER

NAPĘD

ZAWIESZENIE

HAMULCE

WNĘTRZE

ELEKTRYKA

ZDJĘCIA

ZOBACZ WIĘCEJ