Jaguar XJ8

SPRZEDANY

DANE AUTA

ROCZNIK

2000

VIN

SAJAA14E6YLF06007

SILNIK

4.0 V8 290KM

OPIS SAMOCHODU

Jaguar XJ – przez lata symbol prestiżu i luksusu. Generacja X308 była produkowana od 1997 roku po licznych modyfikacjach w stosunku do poprzedników. Samochód stanowi dziś świetną alternatywę dola niemieckich limuzyn z przełomu lat 90. i 00.

Auto oferowane przez Classic Motors to świetny przykład tego, że brytyjskie limuzyny od lat reprezentują niepodważalną klasę i styl. Samochód został wyprodukowany w 2000 roku i trafił oryginalnie na rynek niemiecki. Następnie został sprowadzony do Polski w 2018 roku i trafił w ręce miłośnika marki, którego kolekcja składała się również z Jaguara E-Type i XJ serii III.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy samochód przeszedł szereg głębokich prac serwisowych, których łączny koszt opiewa na ponad 15.000 złotych:

-wymiana rozrządu,

-wymiana tylnych amortyzatorów,

-ustawienie geometrii zawieszenia,

-remont automatycznej skrzyni biegów,

-naprawa i serwis klimatyzacji,

-wymiana pompy ABS.

Na dzień dzisiejszy samochód jeździ bardzo dobrze i nie wymaga dalszych prac mechanicznych. Od strony wizualnej auto prezentuje się dobrze. Powłoka lakiernicza wymaga kosmetyki, aby przywrócić jej dawny blask.

Oferowany przez nas egzemplarz to świetny przykład wyserwisowanego egzemplarza, który nie narazi przyszłego właściciela na kosztowny „pakiet startowy”. Jaguar XJ jest idealnym youngtimerem, który z pewnością pójdzie w ślady swoich poprzedników.

KONTAKT

E-mail

kontakt@classicmotors.pl

STAN POJAZDU

BLACHARKA

LAKIER

NAPĘD

ZAWIESZENIE

HAMULCE

WNĘTRZE

ELEKTRYKA

ZDJĘCIA

ZOBACZ WIĘCEJ