BMW Z3 Coupe

PLN 65.900

DANE AUTA

ROCZNIK

1999

VIN

WBACK51070LC98872

SILNIK

2.8 R6 193KM

OPIS SAMOCHODU

BMW Z3 Coupe to obecnie jeden z bardziej poszukiwanych youngtimerów na rynku europejskim. Wersji coupe wyprodukowano niewspółmiernie mniej do bardziej popularnych roadsterów. Niezwykle praktyczna karoseria i charakterystyczny design zapisał się w historii motoryzacji przełomu lat 90. i 00.

Auto oferowane przez Classic Motors zostało wyprodukowane w 1999 roku i trafiło na rynek szwajcarski. W rękach obecnego właściciela BMW znajduje się od 2016 roku. W tym okresie samochód przeszedł szereg bardzo dogłębnych prac serwisowych i jest obecnie w perfekcyjnym stanie. Wszelkie serwisy i obsługa były wykonywane na bieżąco. Auto miało wymieniony rozrząd i wszystkie uszczelnienia. Samochód obecnie ma zainstalowane zawieszenie Bilstein B12 (amortyzatory Bilstein B6 i sprężyny Eibach Pro-Kit), dzięki czemu prowadzi się rewelacyjnie. Cała karoseria, ze względu na wcześniejszy stan została polakierowana na nowo i prezentuje się bardzo dobrze. Wszelkie bolączki serii Z3, takie jak moduł radia, zamek tylnej klapy zostały naprawione z oryginalnymi nowymi częściami BMW.

Podsumowując, BMW Z3 Coupe oferowane przez naszą firmę to pojazd kompletny. Od perfekcyjnie przygotowany od strony technicznej, jak również zadbany od strony wizualnej. Zapraszamy na oględziny!

KONTAKT

E-mail

kontakt@classicmotors.pl

STAN POJAZDU

BLACHARKA

LAKIER

NAPĘD

ZAWIESZENIE

HAMULCE

WNĘTRZE

ELEKTRYKA

ZDJĘCIA

ZOBACZ WIĘCEJ