Nissan 300ZX

3.0 Twin Turbo T-Bar

1992

Cena: 65 900 złotych

Numer nadwozia: JN10RGZ32U0010007

Nissan 300ZX oferowany przez Classic Motors Staniszewski to wyjątkowy japoński youngtimer. Auto opuściło fabrykę 1992 roku i trafiło do Szwajcarii. W zeszłym roku samochód uległ niewielkiej kolizji z lewej strony. Auto zostało kupione i sprowadzone do Polski przez obecnego właściciela celem naprawy. Jest to wersja Twin Top, wyposażona w podwójny zdejmowany dach, dzięki czemu możemy cieszyć połączeniem coupe i cabrio.

Na dzień dzisiejszy auto prezentuje się bardzo dobrze. Karoseria nie posiada żadnych punktów korozji, lakier prezentuje się bardzo dobrze. Silnik i wszystkie podzespoły napędowe pracują bez zarzutów. Silnik jest bardzo mocny, auto przyspiesza bez żadnej zadyszki. Wnętrze zostało poddane zabiegom odświeżającym, fotel kierowcy został naprawiony ze względu na uszkodzenia wynikające z wieku. Poza tym samochód jest kompletny, posiada nawet oryginalne pokrowce na elementy dachu.

Podsumowując – Nissan oferowany przez Classic Motors to rzadki już youngtimer, który ma zadatki na prawdziwe gran turismo. Samochód prezentuje się bardzo dobrze, podobnie się również prowadzi. Auto jest sprowadzone i opłacone.

Album z większą ilością zdjęć znajdziecie pod adresem: https://photos.app.goo.gl/RKHqYSqegkW1vkaj9

Zapraszamy do oględzin!