Alfa Romeo Spider

2.0

1991

SPRZEDANE

Prezentowana Alfa Romeo Spider należy do ostatniej, czwartej serii, tego pięknego klasycznego roadstera. Nasz egzemplarz został wyprodukowany w 1991 roku. Samochód jest w eleganckim, czarnym kolorze. Wizerunku ponadczasowego roadstera dopełnia jasna tapicerka wykonana ze skóry i alcantary. Przebieg samochodu wynosi 114000 km, u obecnego właściciela był użytkowany sporadycznie do weekendowych przejażdżek. Auto zostało sprowadzone do Polski w 2009 roku.

Z punktu widzenia technicznego auto jest w bardzo dobrym stanie.  Stan zachowania wnętrza jest jedną z większych zalet samochodu.

Szczegóły stanu technicznego prezentujemy w punktach poniżej:

Blacharka:

Auto nie ma przeszłości wypadkowej (żadne elementy konstrukcyjne nie były naruszone).

Lakier: 

Jak na swój wiek, lakier prezentuje się bardzo dobrze. Elementy chromowane oraz inne akcesoria również wyglądają bardzo dobrze.

Silnik i skrzynia biegów:

Zarówno skrzynia biegów, jak i cały układ napędowy pracują idealnie. Skrzynia biegów została poddana odbudowie w ostatnim czasie (dysponujemy potwierdzeniem w postaci faktur za naprawy).

Zawieszenie i hamulce:

Hamulce i zawieszenie nie wykazują żadnych oznak zużycia. Hamulce były w ostatnim czasie serwisowane, zostały wymienione klocki oraz prowadnice.

Wnętrze:

Stan zachowania wnętrza jest jedną z większych zalet samochodu. Jasna skóra w połączeniu z alcantarą są w bardzo dobrym stanie.

Alfa Romeo Spider to kwintesencja włoskiego stylu i elegancji. W dniu dzisiejszym ostatnia seria, czyli czwarta, oferowana przez Classic Motors, stała się bardzo poszukiwanym youngtimerem.

Zapraszamy do oględzin i na jazdę próbną!

Album z dodatkowymi zdjęciami znajduje się pod tym linkiem: https://photos.app.goo.gl/TfTyUbMB8DE1uZiw6