Rolls-Royce Silver Spur

1987

Cena: 54 900 złotych

Rolls-Royce Silver Spur stanowił tak naprawdę finalną wersję pięknej historii brytyjskich limuzyn i pod koniec lat 80. był, zresztą tak jak dzisiaj samochody tej marki, jednym z najbardziej luksusowych aut na świecie. Egzemplarz oferowany przez Classic Motors opuścił fabrykę w 1987 roku i trafił na rynek amerykański. Stamtąd został sprowadzony w 2005 roku. Zmienił właściciela w 2010 roku. Auto trafiło do kolekcjonera luksusowych aut. Od 10 lat było regularnie serwisowane i użytkowane wyłącznie w ciepłe dni. Auto prezentuje się znakomicie. Nie nosi śladów żadnych napraw lakierniczo-blacharskich oraz nie wymaga obecnie żadnych prac renowacyjnych. Wnętrze pokryte jest charakterystyczną dla brytyjskich limuzyn patyną.

Szczegóły stanu technicznego prezentujemy w punktach poniżej:

Blacharka:

Samochód nie nosi śladów napraw blacharskich. Nie ma obecnie żadnych śladów korozji i nie wymaga prac w tym zakresie.

Lakier: 

Lakier, mimo upływu przeszło 30 lat, prezentuje się bardzo dobrze i nie wymaga żadnych prac naprawczych ani kosmetycznych.

Silnik i skrzynia biegów:

Silnik pracuje dobrze, uruchamia się bez najmniejszych problemów. Skrzynia biegów działa niezwykle lekko. Nie zaobserwowaliśmy wycieków.

Zawieszenie i hamulce:

Zawieszenie pracuje niezwykle miękko, jak na Rolls-Royce’a przystało. Hamulce również nie wykazują obecnie zużycia.

Wnętrze:

Wnętrze jest kompletne i zachowane w dobrym stanie. Skóra foteli pokryta jest charakterystycznymi pęknięciami, co jedynie dodaje autu charakteru. Galanteria jest kompletna i w dobrym stanie.

Silver Spur prezentuje się bardzo dobrze. Auto może stanowić niezwykle ciekawą inwestycję, z pewnością sprawi swojemu przyszłemu właścicielowi dużo radości.

Zapraszamy do oględzin i na jazdę próbną!

Album z dodatkowymi zdjęciami znajduje się pod tym linkiem: https://photos.app.goo.gl/hf1hwzxqgSMoXV6a6