Mercedes-Benz 190E 2.6

PLN 54.900

DANE AUTA

ROCZNIK

1987

VIN

WDB2010291F408531

SILNIK

2.6 R6 160KM

OPIS SAMOCHODU

Mercedes W201, czyli tzw. baby benz był pierwszą prawdziwą próbą stworzenia popularnego auta z gwiazdą na masce. Ponadczasowy design w wykonaniu samego mistrza Bruno Sacco oraz niezawodna technika znana z innych modeli Mercedesa doprowadziły do stworzenia jednego z bardziej rozpoznawalnych modeli swoich czasów.

190-tka oferowana przez Classic Motors to przykład tzw. kapsuły czasu. Samochód opuścił fabrykę w 1987 roku i trafił na rynek hiszpański. Tam przejechał niecałe 50 tys. kilometrów (!) , by następnie trafił do Polski. Auto wyposażone jest w najmocniejszy „cywilny” silnik o pojemności 2.6 litra. Na pokładzie znajdziemy również manualną skrzynię biegów oraz klimatyzację. Auto jest w rewelacyjnym stanie. Zarówno z zewnątrz, jak i w środku prezentuje się praktycznie jak nowy samochód. Po zbadaniu powłoki lakierniczej, okazało się, że jedynym punktem, który był lakierowany jest niewielki framgent tylnego lewego nadkola. Poza tym auto jest w oryginalnym lakierze. Wszystko w samochodzie pracuje bez żadnych problemów. Stan należy uznać za perfekcyjny.

Oferowane przez nas auto to pojazd na wskroś wyjątkowy. Idealny stan techniczny w połączeniu z niesamowicie niskim przebiegiem gwarantują fantastyczne wręcz wrażenia z jazdy. Należy wspomnieć, że samochód jest wyposażony w bardzo pożądany układ napędowy.

KONTAKT

E-mail

kontakt@classicmotors.pl

STAN POJAZDU

BLACHARKA

LAKIER

NAPĘD

ZAWIESZENIE

HAMULCE

WNĘTRZE

ELEKTRYKA

ZDJĘCIA

ZOBACZ WIĘCEJ